Tarihi ALACAMESCİT KEBAPÇISI

Bursa Kebabı & Pideli Köfte

Tarihi ALACAMESCİT KEBAPÇISI olarak Bursa kebap ve Pideli Köfte lezzetlerimizi sizlere titiz,kaliteli ve lezzetli olarak, ferah ve nezih bir ortamda sunmak amacıyla güzel Bursamızın merkezindeki salonumuzda hizmet vermekteyiz.

Dünya mutfakları içinde önemli bir yere sahip Türk mutfağının önemli lezzetlerinden "Bursa Kebap" ve "Pideli Köfte" Türk ve Dünya mutfak kültürüne eşsiz bir damak keyfi katarak asırlar boyunca sürecek ve neredeyse Türkiye'nin adı ile anılmakta ve dünyaya yayılmaktadır.

Uludağ yaylalarındaki otlar ve kekik ile beslenen koyun ve kuzu etlerinin farklı bölümlerinin lezzetlerinin birbiriyle karışmasıyla ortaya çıkan lezzet, pide, özel tereyağı, sos, yoğurt, domates ve yeşilbiber ilavesiyle hazırlanarak servis edilen Bursa kebap ve Pideli Köfte ürünlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Sizi de Güzel,lezzetli ve keyifli bir yemek yemek;sevdikleriniz ve ailenizle ferah,temiz ve nezih bir mekanda yemek ziyafeti yapmak için Tarihi ALACAMESCİT KEBAPÇI'sına en kısa zamanda bekliyoruz.

alacamescit-8alaca-mescit-kebap-4
Rezevasyon Tel: +90 (224)223 23 00